Iki vasaros pasigamink medinę irklentę

Palengva, iki vasaros pasigaminkite sau irklentę. Ne tik pailsėsite miškų apsuptyje, bet SUP Rančoje įrengtose dirbtuvėse patys iš medžio pasigaminsite puikią kruizinę irklentę. Jūsų rankų šilumos sukurtas daiktas yra daug vertingesnis nei prakaitu permirkusi masinė produkcija iš Azijos.

Meditacija dirbant su medžiu

Darbas su medžiu yra viena puikiausių poilsio formų. Kviečiame ne tik pailsėti ypatingoje aplinkoje, bet ir savo rankomis su mūsų meistrų konsultacijomis pasigaminti nuostabią medinę irklentę.Per penkias dienas savo rankomis pasigaminsite puikią kruizinę irklentę, kurią galėsite patys stilizuoti. Tai bus unikalus, vienetinis produktas, pagamintas su mūsų meistrų priežiūra Jūsų rankomis. Mūsų dirbtuvės įrengtos Dzūkijos nacionalinio parko širdyje, Puvočių kaime. Dirbsite ir gyvensite tame pačiame name, upių ir ežerų apsuptyje, todėl kai nemeistrausite, laisvų laiku galėsite plaukioti irklentėmis ar atrasti turtingą Dzūkijos gamtą.

Irklentė gaminama iš pasirinktos faneros rūšies, pagal mūsų brėžinius suklijuojant griaučius ir korpusą. Vėliau medžiui suteikiama pageidaujama spalva jį impregnuojant, tada irklentė apsaugoma stiklo audiniu. Darbo metu gausite visus reikalingus įrankius, o nuo klaidų apsaugos mūsų specialisto priežiūra.

Irklentės gamyba

Irklentė

Deva SUP  yra nedidelio svorio, 12’7 ilgio kruizinė irklentė. Puikiai tinka plaukiojimui vidutinėse, didelėse upėse, ežeruose, mariose. Dėl ypatingos formos, sėkliose vandenyse irklente galima plaukioti ir be kylio. Jos bortai sutvirtinti ypač tvirtais poliuretano dažais, denis dengtas neslidžiais faktūrinias dažais. Ši irklentė geriausiai tinka ilgesnėms kelionėms lygiame vandenyje (platesnėse upėse ir ežeruose).

Deva SUP

Šis irklentė ypatinga, nes buvo suprojektuota vadovaujantis baltiškaja, pagoniška pasaulėjauta. Lietuvių protėvių gentys tikėjo, kad pasaulio pradžia buvo medis viduryje vandenų. Gyvybės medis yra svarbus archetipas daugėlyje pasaulio kultūrų. Gyvybės daigas vandenyje pavirsta medžiu, o jo struktūra vis sudetingėja medžio šakoms leidžiant vis naujas ataugas, lapus. Tik pakankamai brangi gyvybė (sudėtingas ir didelis medis) gali kurti daiktus. Tai ją prieartina prie dieviškosios sąmonės. Todėl ir pavadinome irklentę sanskrito žodžiu, reiškiančių dievybę „Deva“.